Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri


Adalet duygusu gelişmiş, kesinlikle haksızlığa gelemeyen erkeklerdir. neşeli, keyiflidirler. hayatlarında genelde şanslıdırlar. sıcakkanlı, samimi erkeklerdir. ancak çok çabuk karar değiştirmeye meyillidirler. çift fikirlidirler.  özgürlüklerine çok düşkündürler. eğer ilişkisinde her şey yolunda gidiyorsa özgürlüğe düşkünlüğü pek de sorun yaratmaz ya da ilişkiye zarar vermez. ancak ilişki inişe doğru geçtiyse özgürlüğünü tekrar ön plana alabilir.

Yay Burcu

fazlasıyla iyi niyetlidir, insanlara her  zaman güvenmeyi tercih eder. her zaman tetikte olmak uğruna kimseye güvenmeyip sürekli mutsuz olmaktansa hep güvenir, güveni boşa çıkarsa bir kere üzülecek ve atlatacaktır. O böyle düşünür. hayal kurmayı her insan kadar sever ama gerçekleştirmeyi daha fazla sever. hayalperest değildir. gerçekçi hayaller peşinde koşar ve eninde sonunda yakalar. yönetici gezegeninin jüpiter olması nedeniyle şans, talih genelde yay burcu erkeklerinden yanadır.

eğer bir yay burcu erkeğiyle birlikteyseniz onun sözlerine alışmalısınız. fazlasıyla dürüsttür hatta patavatsızdır. içinden ne geçiyorsa doğrudan söyler. lafı dolandırmaz. tabi bu da bazı kadınların hoşuna gitmez. ancak kötü bir niyeti yoktur, karşısındakini kırmak  niyetiyle yapmaz. onun doğası böyledir.

yay burcu erkeğinin sadık olup olmadığını merak ediyorsanız size olan sevgisinin büyüklüğünü tespit edin. çünkü yay burcu erkeği gerçek aşkı yakalarsa hiç olmadığı kadar sadık olur. ancak geçmişi kısa süreli ilişkilerle doludur. şıp sevdidir, daldan dala konar. hele de özgürlüğünü kısıtlamaya kalkıştıysanız baştan yay burcu erkeğini kaybedersiniz. çok zor evlenirler. bu yüzden genelde geç yaşta evlenirler. evlendikten sonra da asla çapkınlık yapmazlar. evliliklerini tehlikeye atmazlar.

yay burcu erkeğine hesap sormaya kalkışmayın. bu onun hiç de hoşuna gitmeyecektir. ayrıca ondan fazla romantizm de beklemeyin.  sakın yalan söylemeyin. dürüstlük onun için çok önemlidir ve dürüst olmadığınızı anladığında sizden hemen uzaklaşacaktır.

sevdiği kişiyle eğlenmeyi, seyahat etmeyi, keşfetmeyi, öğrenmeyi, gülmeyi sever. hatta bundan çok zevk alır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.